Karin Brown:

Olen lõpetanud Tallinna Muusikakeskkooli (1995) ja Eesti Muusikaakadeemia Lauri Väinmaa klaveriklassis (2004).

Alexanderi tehnikani jõudsin läbi terviseprobleemide. 2000. aasta sügisel, õppides Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia klaveriosakonnas, olin dilemma ees: olin klaveriüliõpilane, kes ei olnud juba terve aasta saanud klaverit mängida. Mind vaevasid käte, õla- ja kaelavalud. Proovisin ära hulgaliselt teraapiaid ja ravivõtteid, kuid jäin ikka selge diagnoosita. Siis kuulsin, et EMTA-s õpetab esimest aastat Maret Mursa Tormis uut ainet nimega Alexanderi tehnika. Otsustasin minna nendesse tundidesse. Juba esimeses tunnis sain nii palju abi, et tõdesin, et see meetod sobib mulle. Alexanderi tehnika aitas mul aru saada, et mu probleemide põhjuseks olid mu enda mõtlemis-, käitumis- ja liikumisharjumused. Tasapisi probleemid taandusid. Sain jätkata klaveriõpinguid ning lõpetasin 2004. aasta kevadel EMTA.

Sama aasta sügisel läksin Londonisse Essex Alexander School’i õppima Alexanderi tehnika õpetajaks. Õpetajakoolitus kestis 3 aastat. 2007. aasta lõpus täiendasin end ühe semestri Londoni suurimas Alexanderi tehnika koolis Constructive Teaching Centre.

2008. aasta sügisel naasin Eestisse ja asusin tööle Alexanderi tehnika õpetajana Tallinna Muusikakeskkooli. TMKK-s töötasin aastatel 2000-2004 ka klaveriõpetajana. 2009. aasta sügisest hakkasin õpetama Alexanderi tehnikat ka G. Otsa nimelises Tallinna Muusikakoolis.
Alates 2013. aasta suvest olen ka TRE meetodi 2.taseme instruktor (vaata ka www.tre-estonia.net ).

Elu teeb aeg-ajalt ootamatuid pöördeid. Alates 2015.aasta septembrist elan ma Cambridge maakonnas Inglismaal. Ma õpetan Alexanderi tehnikat Oundle School´is ja Guildhall School of Music noorteosakonnas. Samuti õpetan jätkuvalt eraviisiliselt klaverit.
Eestis käin õpetamas umbes 3 korda aastas.